کمپانی BYD امروز اعلام کرد که لئوناردو دی کاپریو"پیام آور صلح سازمان ملل و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد آکادمی اسکار" به عنوان سفیر خودرو های پاک BYD انتخاب و فعالیت خود را آغاز نموده است

کمپانی BYD امروز اعلام کرد که لئوناردو دی کاپریو"پیام آور صلح سازمان ملل و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد آکادمی اسکار" به عنوان سفیر خودرو های پاک BYD انتخاب و فعالیت خود را آغاز نموده است

 کمپانی  BYD امروز اعلام کرد که لئوناردو دی کاپریو"پیام آور صلح سازمان ملل و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد آکادمی اسکار" به عنوان سفیر خودرو های پاک BYD   انتخاب و فعالیت خود را آغاز نموده است. کمپانی بی وای دی یکی از بزرگترین تولید کننده های خودرو پاک در دنیا است به نحوی که به تنهایی 11% بازار جهانی را در اختیار دارد. تعهد BYD به وسایل نقلیه پاک بخشی از کمپین این شرکت تحت "عنوان کاهش 1 درجه دما کره زمین"است. این کمپین در جهت ایجاد  تولید انرژی با آلایندگی صفر است  و شامل تولید انرژی های تجدیدپذیر،ذخیر سازی و استفاده از آن است و به دنبال نشان دادن چگونگی استفاده افراد از انرژی های پاک و افزایش آگاهی عمومی از تغییرات آب و هوایی است.

مدیر روابط عمومی BYD شری لی می گوید: آقای دیکاپریو به واسطه فداکاری های ویژه اش در جهت حفظ اکنومی محیط زیست، فردی بسیار الهام بخش در جهان بوده است. ما خوشبختیم که با ایشان به عنوان سفیر برند BYD در جهت افزایش آگاهی عمومی از تغییرات اقلیمی آب و هوا و در راستای استفاده از وسایل نقلیه پاک همکاری خواهیم کرد.

در 1998لوناردو دیکاپریو یک سازمان محیط زیستی تاسیس کرد. (the Leonardo DiCaprio Foundation -LDF) فعالیت های این موسسه به تامین و اطلاع رسانی صحیح در جهت سلامتی دراز مدت و تندرستی تمام ساکنین زمین اختصاص یافته است. همچنین این موسسه از پروژه های نو آورانه  که منعطف و متمرکز بر حیات وحش و در جهت حفاظت از گونه هایی که در خطر انقراض است حمایت می کند.

این موسسه از سال 1998 تا کنون بالغ بر 61 میلیون دلار در 128 پروژه در 46 کشور مختلف در تمامی قاره ها هزینه و از آن ها حمایت کرده است و در تایید اثرات قابل توجه آن، دکاپریو، در سال 2014 به عنوان پیام آور صلح سازمان ملل انتخاب گردید.

 به گفته دکاپریو در تمام دنیا مردم متوجه شده اند که خودروها با سوخت فسیلی برای کره زمین مضر است. من خیلی خوشبخت هستم که به کمپینی که برای افزایش استفاده از خودروهای پاک در جاده های چین و دیگر کشورها آغاز شده است، ملحق شده ام.

 دیکاپریو به صورت تنگاتنگ با BYD  از سال 2017 به منظور پر رنگ کردن و توسعه اهداف این کمپانی در زمینه حفظ محیط زیست و استفاده از انرژی های پاک در جهان، همکاری خواهد کرد.

 

  • برچسب ها :