اخبار

مونوریل کمپانی بزرگ BYD در آفریقا

مونوریل کمپانی بزرگ BYD در آفریقا
کمپانی بزرگ BYD به عنوان یکی از خودروسازان موفق در بازارهای بین‌المللی، به مرور در حال گسترش فعالیت‌های تجاری و صنعتی خود در سراسر دنیا است. این شرکت طی قراردادی با مقامات مصری، سفارش ساخت مونوریل را برای شهر تاریخی اسکندریه دریافت کرده است .
سازمان حمل و نقل شهر اسکندریه که دومین شهر بزرگ مصر محسوب می‌شود، یک یادداشت تفاهم‌نامه در مورد پروژه مونوریل این شهر با BYD به امضا رسانده است.
مونوریل‌ بی‌وای‌دی SkyRail ... ادامه مطلب

اولین نوبت تست درایو BYD S6 ، ‌با استقبال باشکوه علاقمندان برگزار شد .

خودرو سازی کارمانیا مراسم اولین نوبت تست درایو شاسی بلند  BYD S6 در تهران را همانطور که در وبسایت رسمی، شبکه های اجتماعی و خبرگزاری های معتبر خودرویی اعلام نموده بود،‌ در تاریخ 29 مهرماه سال جاری،‌ در محل پیست بزرگ اتومبیلرانی آزادی برگزار کرد.
این مراسم با حضور بی نظیر طرفداران و علاقمندان در حالی برگزار شد که بهروز شریفیان  اتومبیلران حرفه ایی و محبوب،‌ با سابقه 25 سال اتومبیلرانی حرفه ایی،‌ در آ‌ن حضور داشته و با حرکات نمایشی خود،‌ قدرت،‌ ... ادامه مطلب

کمپانی بزرگ BYD یکی از پیشگامان ساخت خودروهای الکتریکی، آخرین دستاوردهای ذخیره انرژی را در نمایشگاه All-Energy ملبورن استرلیا به رخ کشید.

کمپانی بزرگ BYD امروزه به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ خودروهای الکتریکی در دنیا مطرح است که در نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر در استرالیا توجه همگان را به خود جلب کرده است.
BYD امروزه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروهای الکتریکی در دنیا است و این کمپانی در عرصه ساخت باتری و موتورهای الکتریکی نیز از پیشگامان موفق می باشد .
کمپانی BYD با معرفی باتری لیتیوم-یون فسفات اختصاصی خود، 11 و 12 اُکتبر، در جریان نمایشگاه All-Energy در ملبورن استرالیا، نظر همگان را به خود جلب کرده است. ... ادامه مطلب

ثبت نام تست درایو BYD S6 تکمیل شد.

ثبت نام تست درایو BYD S6 تکمیل شد.

ثبت نام های بعد از تاریخ 96/7/23 به عنوان رزرو و جهت تاریخ بعدی تست درایو که متعاقبا اعلام می شود، انجام خواهد شد.
ادامه مطلب

سرویس ویژه خدمات از راه دور – BYD Remote PM Service

سرویس ویژه خدمات از راه دور  BYD Remote PM Service
هدف از اجرای این طرح، ایجاد امکان انجام سرویسهای دوره ای عادی برای خودروهای BYD مشتریانی است که بعلت بعد مسافت تا نمایندگیهای مجاز کارمانیا ، امکان مراجعه منظم به نمایندگی را نخواهند داشت و لذا گارانتی خودروی آنها باطل خواهد شد. در صورت اجرای صحیح مفاد فنی این طرح توسط مشتری، ضمن ایجاد آسایش برای مشتریان محترم کارمانیا در سراسر کشور، وضعیت فنی خودروی آنها تحت کنترل اداره مرکزی خدمات پس از فروش خودروسازی کارمانیا بوده و پوشش گارانتی ... ادامه مطلب

تست درایو عمومی خودروی BYD S6

تست درایو عمومی خودروی BYD S6 در پیست اصلی اتومبیلرانی آزادی تهران

زمان  :  تاریخ 29 مهرماه از ساعت 10 الی 13
درخواست خود را باذکر مشخصات کامل و کد ملی به آدرس ایمیل : ads@karmania-auto.ir
ارسال نموده ویا به شماره تلفن : 09904687703  پیامک نمایید.

 
ادامه مطلب

افتتاح فاز سوم سایت کمپانی بزرگ BYD در کالیفرنیای امریکا

افتتاح فاز سوم سایت BYD در کالیفرنیای امریکا

کمپانی بزرگ BYD بعنوان تامین کننده سیستم های انرژی الکتریکی و تولید کننده اتوبوسهای تمام الکتریکی در امریکای شمالی ، درحال گسترش حوزه های فعالیتی خویش در زمینه تولید می باشد. در همین راستا این کمپانی بزرگ فاز سوم کارخانه خود را طی مراسمی باشکوه در لنکسترکالیفرنیا افتتاح نموده و بدین ترتیب ظرفیتهای تولیدی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است .
کمپانی بزرگ BYD سالیانه 1500 دستگاه اتوبوس تمام برقی راتولید می نماید که تاثیر به سزایی ... ادامه مطلب

BYD این بار در کشور ایتالیا - کمپانی بزرگ BYD خط اتوبوس تمام برقی خود را در شهر " تورین " ایتالیا راه اندازی کرد.

کمپانی بزرگ BYD خط اتوبوس تمام برقی خود را در شهر " تورین " ایتالیا، با حضور مقامات و شهرداری این شهر‌ راه اندازی کرد.
کمپانی BYD طی مراسمی باشکوه با حضورتعداد زیادی از مقامات بلندمرتبه، شهردار شهر تورین و جمع کثیری از مردم این شهر درمرکز تاریخی شهر "تورین" ایتالیا، اولین ناوگان اتوبوسهای تمام برقی خود را راه اندازی نموده و به سیستم حمل و نقل عمومی این کشور، تحویل داد.
این اتوبوسهای تمام برقی مرکز شهر ناحیه "Piedmont" را به خارج شهر متصل می کنند.
 کمپانی BYD ... ادامه مطلب

بی وای دی و سازمان ملل متحد، شرکای وسایل نقلیه جدید

بی وای دی و سازمان ملل متحد، شرکای وسایل نقلیه جدید
کمپانی بزرگ BYD که در حوزه‌ی فناوری‌های نوین انرژی فعال است،‌ حمایت خود را از طرح وبرنامه محیط زیست سازمان ملل متحد (UNEP) به منظور ارتقاء حمل و نقل الکتریکی در کشورهای در حال توسعه، اعلام کرده است.
این طرح کلی، اساس توافقنامه‌‌ای است که بین این شرکت مستقر در Shenzhen و UNEP (طرح وبرنامه محیط زیست سازمان ملل متحد) در پکن امضا شده است.
با توجه به طرحی که به عنوان یکی از جدیدترین مشارکتهای جهانی درکنترل ... ادامه مطلب

حضور پرقدرت خودرو سازی کارمانیا برای دومین باردر نمایشگاه خودرو تبریز

بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز ، در تاریخ 14 الی 17 شهریور ماه 96  با حضور فعالان صنعت خودرو و استقبال خوب بازدیدکنندگان برگزار شد .  در نمایشگاه خودرو امسال بیش از 300 واحد صنعتی از 10 کشور خارجی شرکت کردند :  ترکیه، آلمان، فرانسه، مالزی، چین، کره جنوبی، تایوان، بلاروس، کانادا و ژاپن. علاوه بر تولید کنندگان کشورهای خارجی 13 استان فعال کشور در تولید قطعات یدکی خودرو از جمله آذربایجان شرقی و غربی، تهران، خراسان، اصفهان، البرز، مازندران، ... ادامه مطلب