مرکز طراحی جهانی BYD در شهر شنزن افتتاح شد

مرکز طراحی جهانی BYD در شهر شنزن افتتاح شد
مرکز طراحی جهانی BYD در شهر شنزن افتتاح شد

مرکز طراحی جهانی BYD در شهر شنزن افتتاح شد

کریستال سیاه بی‌وای‌دی

400 طراح داخلی و خارجی در کریستال سیاه بی وای دی مشغول به کار خواهند شد. کریستالی 12600 متر مربعی که به عنوان مرکز طراحی جهانی این کمپانی در قلب شهر شنزن افتتاح گردید و از این پس قرار است تیم جدید طراحی محصولات BYD در آنجا فعالیت کنند.

این تنها مرکز طراحی جهانی محصولات بی وای دی نیست، بلکه پیش‌تر این کمپانی مشهور مرکز طراحی خود را در شهر لس‌آنجلس آمریکا افتتاح کرده بود. ولفگانگ اگر (Wolfgang Egger)، خوان‌ما لوپز (JuanMa Lopez) و میشل‌جاش پاگنتی (Michele Jauch Pagenetti) طراحان ارشد بی وای دی، لیدر این مرکز جدید طراحی جهانی خواهند بود.

طراحی بیرونی این مرکز جدید طراحی جهانی با شیشه‌های سیاه و سفید تزئین شده تا مانند کریستالی سیاه در شهر شنزن بدرخشد. این ساختمان کریستالی مرکز میدان انرژی خلاقانه تیم طراحی بی وای دی خواهد بود و 300 طراح اصلی بعلاوه 100 طراح خارجی میتوانند در این مرکز زیبا محصولاتی آینده‌نگر را خلق کنند. این مرکز جدید مجهز به بخش‌های حرفه‌ای از قبیل مدل‌سازی با خاک رس به مساحت 6000 متر مربع، بخش پردازش مدل‌ها و مناطق بازبینی و بازرسی مدل‌های ساخته شده در ابعاد اصلی است که با اتکا به این تجهیزات زمان رسیدن به طرح نهایی از یک الی دو هفته، به 24 ساعت کاهش یافته است.

بی وای دی در طول سال‌های اخیر به لطف بهره‌گیری از برجسته‌ترین طراحان جهان توانسته سبک خاص طراحی محصولات خود را به نمایش بگذارد. سبکی که امروزه از سوی مشتریان مورد استقبال قرار گرفته و فروش بی نظیر مدل‌های جدید سانگ، تانگ و چین پرو نمونه بارزی در این زمینه است. از سویی دیگر، بی وای دی با معرفی مدل e-SEED در نمایشگاه بین‌المللی شانگهای سبک جدید چهره اژدهایی (Dragon Face) محصولات الکتریکی خود را به معرض نمایش گذاشت. این چهره جدید قرار است معرف خودروهای الکتریکی این کمپانی بنام چینی در سطح جهانی باشد.

بی وای دی در این مرکز طراحی جهانی جدید قرار است به فرایندهای جدید و استانداردهای جدیدی در سطح جهانی دست پیدا کند. در این کریستال سیاه که ولفگانگ اگر مدیریت آن را برعهده دارد نه تنها خودرو، بلکه سایر تولیدات این کمپانی مانند اتوبوس، کامیون و قطارهای شهری و بین شهری طراحی نیز خواهند شد.

scroll up