BYD و Huawei دست در دست هم

BYD و Huawei دست در دست هم
BYD و Huawei دست در دست هم

تحولی بزرگ در حمل و نقل در راه است

BYD و Huawei دست در دست هم

هوشمند شدن سبک زندگی در سال‌های اخیر به سرعت ادامه دارد. دیگر نیازی به کامپیوترهای عظیم‌الجثه برای انجام کارهای روزمره نیست و بسیاری از امورات را می‌توان با ابزارهای بسیار ساده‌تری انجام داد. کافیست نگاهی به تلفن همراه خود کنید تا ببینید ظهور اپلیکیشن‌های جدید تا چه اندازه دسترسی ما به خدمات و امکانات را آسان‌تر از گذشته کرده‌اند. غول‌های عرصه الکترونیک و انرژی‌های پاک هر روز در تلاش‌اند تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید به روند هوشمند سازی و مدرن شدن زندگی ما سرعت بیشتری ببخشند.

موفقیت‌های BYD در زمینه تولید خودروهای الکتریکی و رشد روز افزون فروش محصولات این شرکت بزرگ این روزها تیتر اول بسیاری از نشریات و سایت‌های معتبر خودرویی و غیر خودرویی است. در مقابل شرکت Huawei نیز با آنکه عمری 32 ساله دارد، اما اکنون در بیش از 170 کشور محصولات خود را به فروش می‌رساند و حالا پیشرو در ارائه اینترنت 5G در جهان است.

کمپانی معظم BYD و شرکت Huawei دو شرکت بزرگ در زمینه تولید خودروهای الکتریکی و محصولات تکنولوژیکال هوشمند هستند که به موفقیت‌های بسیار بزرگی در زمینه‌های تخصصی خود دست یافته‌اند. از همین رو، این دو شرکت بزرگ طی قراردادی مشترک توافق نمودند تا از این پس تحولی بزرگ در زمینه هوشمندسازی حمل و نقل جاده‌ای و ریلی بپردازند.

براساس این توافق، بی‌وای‌دی و هوآوی در زمینه‌های مونوریل، حمل و نقل جاده‌ای و پارکینگ‌های هوشمند با یکدیگر همکاری و به تبادل دانش فنی در این موارد می‌پردازند.

در حال حاضر سیستم رانندگی خودران و هوشمند هوآوی در مونوریل (SkyRail) پیشرفته ساخته شده توسط بی‌وای‌دی در شهر Yinchuan، استان Ningxia Hui کشور چین در حال اجرا است. همکاری این دو کمپانی معظم موجب شده تا تکنولوژی وایرلس eLTE زمین به قطار هوآوی در مونوریل ساخته شده توسط BYD نصب و راه‌اندازی شود.

scroll up