تداوم امپراتوری یوان بر بازار کراس‌اوورها

تداوم امپراتوری یوان بر بازار کراس‌اوورها
تداوم امپراتوری یوان بر بازار کراس‌اوورها

تداوم امپراتوری یوان بر بازار کراس‌اوورها

ولفگانگ اِگر (Wolfgang Egger) مدیر ارشد دپارتمان طراحی کمپانی BYD با به روز رسانی چهره یوان (Yuan)، اژدهای جدیدی را روانه بازار کراس‌اوورهای کوچک نمود. EV360 اکنون تازه نفس‌ترین فرمانده امپراتوری یوان در بازار کراس‌اوورها است.

یوان EV360 با چهره جدید محصولات BYD که با نام Dragon Face (چهره اژدها) شناخته می‌شود، در سه سطح امکانات رفاهی روانه بازار خواهد شد. در مدل پایه خریداران رینگ‌های آلومینیومی، صندلی‌های چرمی، سیستم ترمز ضد قفل، ایرکاندیشن اتوماتیک و سامانه مانیتورینگ فشار باد تایرها را در اختیار خواهند داشت. در سطح امکانات رفاهی میانی، سامانه اطلاعات و سرگرمی CarPad، سانروف پانورامیک، دوربین پارک عقب، کامپیوتر سفری و سیستم پیشرفته PM2.5 که ذرات معلق در داخل کابین را فیلتر کرده و هوایی پاک را به سرنشینان ارائه می‌دهد به تجهیزات سطح پایه اضافه می‌شود. اما یوان EV360 در کامل‌ترین نمونه علاوه بر تمامی موارد ذکر شده مجهز به ایربگ‌های پرده‌ای، نمایشگر هولوگرافیک 360 درجه و شیشه‌های بالابر هوشمند (Anti-Pinch) است.

یوان EV360 مجهز به باتری‌هایی با گنجایش 43.2 کیلووات ساعت است که قدرتی معادل 70 کیلووات و گشتاوری برابر با 180 نیوتن‌متر تولید می‌کند. این کراس‌اوور کوچک با یک بار شارژ کامل توانایی حرکت تا شعاع 305 کیلومتری را چه در مسیرهای شهری و چه در جاده‌های کوهستانی دارد.

در مبحث مقایسه‌ای جالب است بدانید یوان EV360 با فاصله بین دو محور 2535، طول 4360، عرض 1785 و ارتفاع 1690 میلیمتر از رنو کپچر مرتفع‌تر، طویل‌تر و جادارتر است.

 

scroll up