تولد یلدا و تحویل خودرو در یک روز!‏

تولد یلدا و تحویل خودرو در یک روز!‏
تولد یلدا و تحویل خودرو در یک روز!‏

مشتری مداری به سبک کارمانیا

تولد یلدا و تحویل خودرو در یک روز!

در حالی که با سرعت به روزهای پایانی سال جاری نزدیک می‌شویم، تحویل خودروهای سربلند از هر جهت خودروسازی کارمانیا به مشتریان گرامی نیز با سرعت هرچه تمام تر ادامه دارد. دفتر مرکزی و نمایندگی‌های خودروسازی کارمانیا هر روزه شاهد مراجعه بسیاری از مشتریان برای تحویل خودروهای S6 است. اما در این میان اتفاقی مبارک رخ داد. آقای محمد جواد مرادی در روز به دنیا آمدن دختر خود یلدا، خودرو S6 محصول سربلند از هر جهت خودروسازی کارمانیا را نیز درب منزل خود تحویل گرفتند.

با تولد یلدا، خانواده آقای مرادی اکنون چهار نفره است و ایشان از آنجایی که اهل سفرهای بسیاری هستند، تصمیم دارند با این محصول ایده‌آل خودروسازی کارمانیا به استان‌ها و مناطق بسیاری سفر کنند. یلدا صبح روز پانزدهم اسفند ماه چشم بر جهان گشود و تنها ساعتی بعد، محصول سربلند از هر جهت خودروسازی کارمانیا نیز به جمع خانواده آقای مرادی افزوده شد.

بی‌وای‌دی S6 هفتمین خودرو آقای مرادی 33 ساله است و او تا پیش از تحویل گرفتن این خودرو ارزشمند درب منزل خود، تجربه مالکیت بسیاری از خودروهای دیگر را نیز داشتند. ایشان بی‌وای‌دی S6 را اولین‌بار در بیلبوردی در اتوبان همت مشاهده می‌کنند و به جهت وجود DNA لکسس و همچنین موتور 2.4 لیتری قدرتمند S6، تصمیم به خرید این خودرو در یکی از نمایندگی‌های خودروسازی کارمانیا می‌گیرد.

آقای مرادی هم زمان با تحویل گرفتن خودرو S6 درب منزل، از برنامه‌های سفرها با این محصول سربلند از هر جهت خودروسازی کارمانیا می‌گوید.

«تا پیش از این، بیشتر به مناطق جنوب کشور و همچنین شهرکرد که در آنجا منزلی نیز داریم سفر کرده بودیم. اما با این خودرو تصمیم داریم بیشتر به استان‌های سفر کنیم که تا بحال آنجا را ندیده بودیم. اولین برنامه مسافرت، سفر به استان اردبیل است. از آنجایی که ما در سفرهای خود اسباب زیادی را با خودرو حمل می‌کنیم و همچنین خریدهای بسیاری در سفرها داریم، فضای بار این خودرو برای من بسیار با اهمیت است. از طرفی دیگر مصرف سوخت، خدمات پس از فروش و با کیفیت بودن خودرو برای من اهمیت بسیاری دارد و تمامی این عوامل موجب شد، این خودرو را برای خرید انتخاب کنم. من تجربه مالکیت و راندن خودروهای بسیاری را داشتم، اما با توجه به سطح امکانات، فروانی خدمات پس از فروش، کیفیت ایده‌آل و مخصوصاً وجود DNA لکسس در بی‌وای‌دی S6، این خودرو را شایسته‌ترین انتخاب در میان رقبایش می‌دانم.»

به گفته آقای مرادی، راحتی خانواده در سفرها برای ایشان بسیار با اهمیت است و سیستم تعلیق مک‌فرسون با اتصال سه مفصلی بی‌وای‌دی S6 در تأمین آرامش و آسایش خانواده بویژه فرزندان ایشان نقش بسیار موثری را ایفا می‌کند. از طرفی دیگر صندلی‌های ایزوفیکس S6 این امکان را به آقای مرادی می‌دهد تا صندلی کودک را به راحتی نصب نماید تا نه تنها خانواده، بلکه یلدا نیز در سفرهای طولانی با آسایش و آرامش در جاده‌ها حرکت کند.

 

scroll up