روایت پدر آراد از تحویل خودرو بی‌وای‌دی S6

روایت پدر آراد از تحویل خودرو بی‌وای‌دی S6
روایت پدر آراد از تحویل خودرو بی‌وای‌دی S6

تحویل خودروهای S6 با سرعت هر چه تمام‌تر ادامه دارد

روایت پدر آراد از تحویل خودرو بی‌وای‌دی S6

خرید یک خودرو ایده‌آل در محدوده قیمتی ۱۰۰ الی ۱۵۰ میلیون تومان این روزها به یک چالش جدی میان خریداران مبدل گشته است. انبوهی از خودروهای کارکرده ژاپنی، کره‌ای و همچنین خودروهای جدید چینی در این بازه قیمتی قرار می‌گیرند که همسو با نوسانات ارزی، قیمت نهایی آنها به طور مداوم در حال تغییر هستند.

آقای احسان ادریسی فارق‌التحصیل رشته مدیریت و پدر خانواده‌ای چهار نفره یکی از صدها‌ مشتریانی است که هفته گذشته خودرو S6 خود را از نمایندگی‌ خودروسازی کارمانیا تحویل گرفت. خودرویی که به گفته ایشان، برترین انتخاب در میان بسیاری از برندهای حاضر در بازار خودرو کشور در این بازه قیمتی است. آقای ادریسی کارمند بانک است و ساکن غرب تهران. ایشان در حالی که تجربه کار در یکی از خودروسازی بزرگ کشور را داشته، برخورد و مشتری‌مداری خودروسازی کارمانیا را فراتر از آنچه بسیاری از برندها مدعی هستند می‌داند و عنوان مشتری‌نوازی را به جای مشتری مداری شایسته این نشان با کیفیت می‌داند. اما روند آشنایی آقای ادریسی با خودروسازی کارمانیا چه بود و چرا خودرو S6 به عنوان گزینه نهایی برای خرید خودرو مد نظر ایشان قرار گرفت، روندی است که در ادامه با آن آشنا می‌شویم.

- چرا خودرو S6 را برای خرید انتخاب کردید و نحوه آشنایی شما با برند بی‌وای‌دی چه بود؟

واقعیت امر این است که من قصد انتخاب برند دیگری را داشتم. اما به واسطه یکی از دوستان با برند بی‌وای‌دی آشنا شدم و ایشان ضمن توصیه به خرید خودرو S6 از من درخواست کردند که خودم هم درباره کیفیت، خدمات پس از فروش، ارزش خودرو در ازای مبلغ تمام شده و... نیز تحقیق کنم. من بیش از چند هفته درباره خودرو S6 تحقیق کردم و با خودروهایی که در رنج قیمتی S6 قرار دارند، مقایسه نمودم. از نظر من، این خودرو چه از لحاظ کیفیت، چه از نظر آپشن‌های کاربردی آن و چه از دیدگاه فنی در مرتبه‌ای بالاتر در میان رقبایش قرار می‌گیرد. آنقدر دقت و کیفیت در ساخت این خودرو بالاست که این خود زمینه‌ای برای فروش بیشتر این خودرو در بازار خواهد شد. از این بابت خوشحالم که با تمام مشکلات پیش آمده خودروسازی کارمانیا جنبه انصاف را رعایت کرد و خودرو من را با همان قیمت مصوب تحویل داد.

- عنوان کردید که مدت زمانی را به تحقیق درباره این خودرو پرداختید. در این بازه زمانی، آیا از تجارب مشتریان دیگر نیز استفاده کردید؟

ببینید؛ حقیقتاً این را باید عنوان کنم که تجربیات هر فردی متفاوت است. برای مثال مشتریان هر کدام تجربه تملک خودروهای متفاوتی را داشتند. اما جالب این بود؛ حتی آنهایی که تجربه تملک یک خودرو خارجی را داشتند نیز از خودرو S6 کاملاً راضی بودند. به همین جهت هم بود که من زمان زیادی را جهت تحقیق درباره موارد مختلف این خودرو صرف کرده و در نهایت خودرو S6 را برگزیدم.

- روند و پروسه تحویل خودرو را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

همانطور که پیش‌تر هم عنوان کردم، من تجربه کار در یکی از خودروسازان بزرگ را داشتم. پروسه تحویل خودرو، برخورد و مشتری مداری در خودروسازی کارمانیا به هیچ عنوان قابل قیاس با سایرین نیست و در این زمینه از تمامی همکاران شما تشکر و قدردانی می‌کنم. من پسر 5 ساله‌ای به نام آراد دارم که تمامی خودروها را می‌شناسد و روزی که برای اولین بار به او گفتم که قرار است این خودرو را بخرم، گفت: «بابا این لکسس چراغ‌دار هست.» و از همان روز هم این خودرو را به عنوان لکسس چراغ‌دار می‌شناسد.

 

scroll up