دوره آموزشی ویژه تکنسین مکانیک نمایندگی‌ها

دوره آموزشی ویژه تکنسین مکانیک نمایندگی‌ها
دوره آموزشی ویژه تکنسین مکانیک نمایندگی‌ها

همگام با زنجیره یکپارچه آموزش‌های تخصصی در واحد خدمات پس از فروش شرکت خودروسازی کارمانیا، دوره‌های آموزشی تخصصی ویژه مکانیک‌ها و تکنسین‌های جلوبندی نمایندگی‌های مجاز شرکت خودروسازی کارمانیا، در مرکز آموزش تخصصی کارمانیا در مجتمع هزار کرمان برگزار گردید.

سرمد؛ مدیر خدمات پس از فروش اظهار داشت: مطابق برنامه‌ریزی و تقویم آموزشی، واحد آموزش خدمات پس از فروش شرکت خودروسازی کارمانیا به مدت 11 روز کاری مبادرت به برگزاری 6 دوره فنی- تخصصی زیر جهت تکنسین‌های مکانیک و جلوبندی نمایندگی‌های خدمات پس از فروش در سراسر کشور کرده است. این دوره آموزشی نیز همانند دوره‌های قبلی با کمک دستگاه‌ها و تجهیزات کمک آموزشی مدرن کمپانی BYD شامل سرفصل‌های آموزشی زیر بصورت تئوری و عملی برگزار گردید:

  • عیب یابی گیربکس دستی خودروهای BYD      
  • عیب یابی سیستم مدیریت موتور خودروهای BYD شامل S6 ،F3 و S7   
  • معرفی سیستم‌های مختلف خودروی S7 و F3                                
  • عیب یابی گیربکس اتوماتیک WDCT خودروهای BYD                                        
  • تعمیرموتور خودروهای BYD در حجم های 1500، 2000 توربوشارژر و 2400 تنفس طبیعی                                  
  • معرفی و عیب یابی سیستم ترمز و فرمان و جلوبندی خودروهای BYD     

 ایزدی؛ سرپرست آموزش فنی کارمانیا در گفتگویی بیان داشت: «با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده و حمایت مدیران ارشد سازمان در تحقق صد درصدی تقویم مصوب آموزشی، با برگزاری این دوره ها تاکنون پرسنل کارشناس فنی، برقکار، جلوبندی کار و مکانیک نمایندگی‌های خدمات پس از فروش حضور یافته در دوره های آموزشی، تمامی سرفصل‌های آموزشی مختص خود را گذرانده‌اند. که این امر قطعا در بهبود کیفیت خدمات فنی ارائه شده به مشتریان اثر بخش بوده و افزایش رضایت‌مندی و آرامش را برای ایشان به ارمغان خواهد آورد.» 

scroll up