افتتاح پيست تست درايو دائمي خودروسازي کارمانيا

افتتاح پيست تست درايو دائمي خودروسازي کارمانيا
افتتاح پيست تست درايو دائمي خودروسازي کارمانيا

طي روز گذشته پيست تست درايو دائمي خودروسازي کارمانيا در زميني بالغ بر 17 هزار مترمربع با حضور جمع کثير خبرنگاران و رسانه هاي خودرويي و غير خودرويي و با حضور مديرعامل هلدينگ هزار کرمان مهندس برازوان، مديريت عامل مهندس سالاري شريف و رييس هئيت مديره و معاونت فروش و خدمات پس از فروش مهندس محسن برازوان افتتاح شد.

در خلال برگزاري اين مراسم خودروسازي کارمانيا ميزبان اولين مشتري چيني در ايران که اقدام به انتخاب برندي خودروساز از کشور خود در ايران نموده است، بود و خبرنگاران توانستند در جوي صميمي دليل انتخاب بي واي دي اس 7 را از ايشان در ميان انبوهي خودروهاي چيني در اين سگمنت و در بازار ايران را جويا شوند.

"هونگ يان يانگ" مشتري بي واي دي اس 7 گفت: مهمترين دلايل انتخاب اس 7 ازسوي من اينست که با توجه به شناخت خود از محصولات کشورم، بي واي دي اس 7 بهترين گزينه از نظر کيفيت، پرفورمنس و استهلاک پايين در اين سگمنت و در ميان رقباي خوب خود است و مطمئن هستم بهترين انتخاب را انجام داده ام.

در طي اين مراسم از اولين مشتري خودروسازي کارمانيا که به کارکرد 100 هزار کيلومتر در خودروي بي واي دي اس 6 خود رسيده است، نيز دعوت بعمل آمد وضمن قدرداني از ايشان به پاس احترام و بر اساس فضل مشتري مداري، هزينه سرويس 100 هزار کيلومتر که بالغ بر 14,000,000 ريال مي باشد به ايشان هديه داده شد.

اصحاب رسانه در ابتدا اقدام به تست خودروي اس 6 مشتري 100 هزارکيلومتري خودروسازي کارمانيا نموده و تمامي موارد را پس از اين پيمايش در اين خودرو با نمونه هاي صفر و کم کارکرد مطابقت داده اند. هدف از اين اقدام نشان دادن کيفيت بالاي خودروي بي واي دي اس 6 و نيز دقت و کيفيت بسيار مناسب و بالاي مونتاژ اين خودرو بوده است که با گذشت 100 هزار کيلومتر کارکرد و استفاده در شرايط سخت کوچکترين افتي نسبت به روزهاي ابتدايي کارکرد چه در متريال و چه در قطعات اصلي و اتاق، در اين خودرو اتفاق نيوفتاده است.

"مولايي" اولين مشتري 100 هزارتايي کارمانيا گفت: از اين خودرو بيشتر در مناطق کوهستاني و شرايط سخت استفاده کرده است و تاکنون هيچ قطعه اي خودرو نياز به تعمير و تعويض نداشته است و در واقع صرفا جهت سرويسهاي دوره اي و تعويض و يا شارژ مواد مصرفي به تعميرگاه و نمايندگي ها مراجعه نموده است. 

وي گفت: من قبلا انواع خودروهاي ژاپني و اروپايي را داشته ام و در همين شرايط استفاده کرده ام، بي اغراق کيفيت و سواري و راحتي اين خودرو مثال زدنيست و به هيچ عنوان حاضر به تعويض خودروي خود نيستم.

برنامه تست درايو خودروهاي بي واي دي اس 7، بي واي دي اس6 و بي واي دي اف 3 توسط تمامي اصحاب رسانه در پيست حرفه اي تست درايو خودروسازي کارمانيا انجام پذيرفت و به زودي جهت تست درايو عمومي همه علاقمندان رسماً افتتاح و از همين طريق اطلاع رساني خواهد شد.

scroll up