حضور پر قدرت خودروسازی کارمانیا در موطن خود

حضور پر قدرت خودروسازی کارمانیا در موطن خود
حضور پر قدرت خودروسازی کارمانیا در موطن خود

شرکت خودروسازی کارمانیا برای سومین سال در موطن خود به پیشواز نمایشگاه خودروی کرمان رفت.

نمایشگاه بین المللی جنوبشرق واقع در شمال غربی شهر کرمان و در مجاورت بزرگراه آیت ا.. هاشمی رفسنجانی  و ضلع شمالی شهرک صنعتی شماره 2 کرمان احداث گردیده است.

غرفه خودروسازی کارمانیا در مساحتی بالغ بر 600 متر مربع و با حفظ آخرین استانداردهای نمایشگاه های بین المللی و کمپانی BYD طراحی و اجرا گردید.

در این نمایشگاه پس از نمایشگاه تهران، خودروی BYD S7 در کنار BYD F3 و نیز خودروی محبوب این کمپانی یعنی BYD S6 حضور داشته و شرایط پیش فروش نقدی و با زمان تحویل فوری و نیز مشارکت در فروش برای دو خودروی نخست نیز آغاز گردید.

در کنار خودروهای نمایش داده شده یک دستگاه خودروی BYD S6 با بدنه برش خورده جهت به نمایش گذاشتن استحکام شاسی و قسمت های مقاوم سازی شده این خودرو نیز در غرفه خودروسازی کارمانیا حضور داشت تا بازدید کنندگان از چگونگی این فرآیند و نیز دلایل قاطع بر کسب عنوان اولین خودروی شاسی بلند چین که موفق به کسب 5 ستاره ایمنی گشته است، آگاه شوند.

مانند سال های گذشته غرفه خودروسازی کارمانیا با بازدید روز افزون مردمان خونگرم و بامحبت کرمانی مواجه گردید  که یکی از نکات جالب توجه این نمایشگاه حضور مشتریان قدیمی خودروسازی کارمانیا جهت بازدید و خرید محصولات جدید این شرکت بود که این مطلب مهر تاییدی بر کیفیت و استانداردهای کمپانی بی وای دی و خودروسازی کارمانیا در عرضه کلیه محصولات خود می باشد.

scroll up