حضور بی سابقه خودروسازی کارمانیا در نمایشگاه خودرو تهران 96: از رونمایی محصول جدید تا قرعه کشی دو دستگاه BYD F3

حضور بی سابقه خودروسازی کارمانیا در نمایشگاه خودرو تهران 96: از رونمایی محصول جدید تا قرعه کشی دو دستگاه BYD F3
حضور بی سابقه خودروسازی کارمانیا در نمایشگاه خودرو تهران 96: از رونمایی محصول جدید تا قرعه کشی دو دستگاه BYD F3

خودروسازی کارمانیا با حضوری پرقدرت در دومین نمایشگاه خودرو تهران و رونمایی یک محصول جدید از BYD توجه های بسیاری را  به خود جلب نمود.

در دومین نمایشگاه خودروی تهران، سال 1396، خودروسازی کارمانیا با غرفه ای بزرگ و قابل توجه، منطبق بر استانداردهای بین المللی و با محصولات متنوع حاضر شد. تدارک رمپ های ورودی مخصوص ویلچر برای بازدیدکنندگانی که محدویت حرکتی داشتند نیز از ویژگی های این غرفه بود.

اولین محصول این خودروسازی یعنی شاسی بلند موفق BYD S6 با شرایط فروش متنوع همچنان مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت. علاوه بر نمونه های تولید شده این خودرو یک S6 برش خورده که بدنه تقویت شده و امکانات ایمنی این خودرو را نمایش می داد نیز در غرفه کارمانیا برای نمایش قرار گرفته بود.

سدان پرطرفدار و اقتصادی F3 نیز که تحویل اولین سری آن به مشتریان نزدیک است در این نمایشگاه حضور داشت و خرید آن برای تحویل ماه های ابتدایی سال 97 امکان پذیر بود. بی وای دی F3 یکی از مجهزترین و با کیفیت ترین سدان های اقتصادی در نوع خود است.

خودروی کراس اور Song نیز همچنان با زیبایی ویژه خود مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته بود. بسیاری از بازدیدکنندگان منتظر باز شدن فروش این خودرو هستند.

خودروسازی کارمانیا BYD E6 را نیز در نمایشگاه ارائه کرده بود. این خودروی تمام الکتریکی توانایی پیمایش 400 کیلومتر را با تنها یک بار شارژ دارد که در نوع خود کم نظیر است. از محصولات تجاری برقی BYD کشنده برقی 5 تن نیز حضور داشت. اما یکی از مواردی که غرفه کارمانیا را به راستی از دیگر غرفه های نمایشگاه خودرو متمایز می کرد کیت تکنولوژی 542 بی وای دی تانگ بود که فناوری پیشرفته خودروهای هیبریدی این کمپانی را به رخ می کشید. این کیت در ویترین زیبایی جانمایی شده بود و بازدیدکنندگان می توانستند با استفاده از پنل کنترل آن توضیحات بخش ها و ویژگی های مختلف این تکنولوژی را دریافت کنند.

اما گل سرسبد محصولات کارمانیا در این نمایشگاه BYD S7 بود که در روز ابتدایی نمایشگاه رونمایی شد. این محصول که پلتفرم مشترک با BYD S6 دارد، با ظاهری جدید و مدرن، امکانات بسیار کامل و قیمت رقابتی عرضه شد که فراتر از پیش بینی ها مورد استقبال قرار گرفت به طوری که فروش موعد تحویل مرداد ماه 97 این شاسی بلند 7 نفره در دو روز ابتدایی به پایان رسید و فروش ماه های بعد آن آغاز شد.

کارمانیا مانند بسیاری از نمایشگاه های دیگر امکان تست درایو محصولات خود را فراهم کرده بود. در این نمایشگاه امکان تست خودروی BYD S6 و برای اولین بار تست خودروی BYD F3 برای مشتریان عزیز فراهم شده بود.

کارمانیا همچنین اعلام کرده است تمامی کسانی که در طرح های فروش بین دو نمایشگاه خودروی تهران 96 تا نمایشگاه خودروی اصفهان 96 ثبت نام کنند در قرعه کشی دو دستگاه خودروی F3 شرکت داده خواهند شد.

scroll up