حضور پرقدرت خودرو سازی کارمانیا برای دومین باردر نمایشگاه خودرو تبریز

 حضور پرقدرت خودرو سازی کارمانیا برای دومین باردر نمایشگاه خودرو تبریز
حضور پرقدرت خودرو سازی کارمانیا برای دومین باردر نمایشگاه خودرو تبریز

بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز ، در تاریخ 14 الی 17 شهریور ماه 96  با حضور فعالان صنعت خودرو و استقبال خوب بازدیدکنندگان برگزار شد .  در نمایشگاه خودرو امسال بیش از 300 واحد صنعتی از 10 کشور خارجی شرکت کردند :  ترکیه، آلمان، فرانسه، مالزی، چین، کره جنوبی، تایوان، بلاروس، کانادا و ژاپن. علاوه بر تولید کنندگان کشورهای خارجی 13 استان فعال کشور در تولید قطعات یدکی خودرو از جمله آذربایجان شرقی و غربی، تهران، خراسان، اصفهان، البرز، مازندران، قم، اردبیل و برخی مناطق آزاد کشور در این نمایشگاه محصولات تولیدی خود را به نمایش گذاشتند .

شرکت خودرو سازی کارمانیا نیز با نمایش محصولات برند بی وای دی از جمله اس 6، اف 3 و کشنده تمام برقی کمپانی بی وای دی در بیست و یکمین نمایشگاه خودرو تبریز حضور داشت.

کشنده تمام برقی کمپانی بی وای دی با نام تجاری B50 توانست نظر بسیاری از بازدیدکنندگان و فعالان در این زمینه را به خود معطوف نماید.

به تازگی قانونی در بسیاری از کشورها اجرا شده است که بر اساس آن، در سوله های مواد غذایی، انبارهای ایزوله، فرودگاه ها و اماکن نگداری از مواد شیمیایی و سوختی نمی توان از کشنده ها و خودروهای باربری آلاینده استفاده کرد.

بر اساس این قانون، در بسیاری از کشورهای دنیا خودروهای کار و تجاری بنزینی و دیزلی دیگر در مناطق ذکر شده استفاده نمی شوند و خودروهای تمام الکتریکی جایگزین آن ها شده است.  جالب است بدانید که بیشترین استقبال از خودروهای حمل بار و کارگاهی الکتریکی، به نام بی وای دی چین ثبت شده است. همچنین کمپانی بی وای دی چین به عنوان همکار در کنار برخی از خودروسازان سنگین و فوق سنگین جهان برای طراحی نسخه های الکتریکی محصولاتشان حضور دارد.
حال با توجه به اینکه این قانون بزودی در ایران اجرایی می شود و باید صنایع مختلف ایران به سمت استفاده از خودروهای کارگاهی و فوق سنگین الکتریکی بیایند، شرکت خودروسازی کارمانیا به عنوان شریک تجاری بی وای دی چین، کشنده 5 تنی T50 را به بازار ایران معرفی کرده است. این خودرو باربری که وزنی کمتر از یک تن را دارد، می تواند 5 تن را به دنبال خود بکشاند و می تواند در بیشترین حالت شش هزار و 300 نیوتون قدرت کشش دارد. این خودرو الکتریکی در حال حاضر در بازار کشورهای آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و… به فروش می رسد. با توجه به نوع سفارش گذاری قیمت این خودرو کشنده گاهی فراتر از 25 هزار دلار اعلام می شود.

 

scroll up