اولین دورهمی S6 سواران در تهران

اولین دورهمی  S6 سواران در تهران
اولین دورهمی S6 سواران در تهران

شرکت خودروسازی کارمانیا در تاریخ یکشنبه 21 خردادماه 1396 باهدف ارتقاء سطح کیفی خدمات به مشتریان و همچنین استفاده از نظرات مردم در راستای پیشبرد اهداف این شرکت، اقدام به برگزاری همایش مالکان BYD S6 در تهران نمود.

 در این مراسم که در پارک پردیسان تهران برگزار شد، تعداد قابل‌توجهی خودرو S6 حضور داشت، مالکان این خودروها به تبادل اطلاعات و بیان تجربیات خود از رانندگی با این خودرو پرداختند. حضور مسئولان شرکت خودروسازی کارمانیا در این همایش باعث شد تا مالکان این خودرو، تمامی سوالات مرتبط با این خودرو را از آن‌ها بپرسند و در جریان سیاست‌ها و اهداف آتی این شرکت قرار بگیرند. همچنین محیط صمیمی و دوستانه‌ی این همایش، روزی بسیار خوب و خاطره‌ای خوش برای مشتریان و مسئولان این شرکت رقم زد. هدف از این دورهمی دریافت بازخوردهای مصرف‌کنندگان در راستای بهبود سطح کیفی خدمات و رفع نواقص احتمالی بود لذا مسئولان این شرکت ضمن پاسخگویی به تمامی سوالات و شبهات در این خصوص، از پیشنهادات اثرگذار مشتریان درمورد این خودروها نیز استقبال کردند. در این مراسم، مالکان BYD S6 از شهرهای دیگر نیز در این همایش حضور داشتند و از کیفیت و عملکرد این خودروها در شرایط مختلف جاده‌ای، آب‌وهوایی و... صحبت کردند که نشان از رضایت آنان نسبت به کارایی و عملکرد این خودرو داشت. حضور کارشناسان فنی شرکت خودروسازی کارمانیا باعث شد تا مشتریان این شرکت بتوانند در صورت داشتن هرگونه مشکل در موقعیت‌های زمانی مختلف، راهنمایی‌های تخصصی و دقیقی را دریافت نمایند. در پایان این مراسم، مسئولان شرکت خودروسازی کارمانیا، از ورود و معرفی خودروهای جدید Tang، Song و F3 به خط تولید این شرکت در سال جاری، خبر دادند.

با توجه به اینکه شرکت خودروسازی کارمانیا همواره به دنبال جلب رضایت همه‌جانبه‌ی مشتریان خود بوده و تلاش می‌کند تا با ارائه‌ی بهترین خدمات در زمره‌ی پیشتازان صنعت خود قرار گیرد، لذا اقداماتی از این دست می‌تواند به تحقق این مهم کمک کند.

scroll up