رونمایی از SkyRail  کمپانی بی وای دی در اجلاس شهرداران C40 در مکزیکوسیتی

رونمایی از SkyRail  کمپانی بی وای دی در اجلاس شهرداران C40 در مکزیکوسیتی
رونمایی از SkyRail  کمپانی بی وای دی در اجلاس شهرداران C40 در مکزیکوسیتی

 

کمپانی بی وای دی با بکار گیری تکنولوژی استفاده از انرژی های پاک باعث خنک شدن 1 درجه ای کره زمین می گردد.

واحد استفاده از انرژی های پاک کمپانی  BYD امروز مونوریل برق SkyRail خود را در اجلاس شهرداران C40 در مکزیکوسیتی  و در حضور 500 مهمان بلند پایه پرده برداری کرد.میهمانان شامل مقامات دولتی از بیش از 93 کشور، بیش از 40 شهردار، نمایندگان سازمان های غیردولتی، رهبران کسب و کار و رسانه ها بوده است.  SkyRail کمپانی بی وای دی بخشی از راه حل حمل و نقل شهری این شرکت، که با هدف رسیدگی به آلودگی هوا و تراکم ترافیک است.

کمپانی بی وای دی چهار رویای سبز را دنبال می کند، استفاده مقرون به صرفه از انرژی خورشیدی، ذخیره سازی انرژی قابل اعتماد و برگشت پذیر، جابجایی انرژی و برق در مسافت های طولانی و استفاده از مونوریل تمام برقی، این 4 آرمان از انتشار310 میلیون کیلوگرم آلایندگی کربن در طول پنج سال گذشته جلوگیری کرده است. این معادل کاشت 26 میلیون درخت است.

آقای وانگ چانفو مدیرعامل بی وای دی در این راستا گفت: "آلودگی هوا و تراکم ترافیک مشکلات جهانی است که به طور چشمگیری باعث کاهش سرعت توسعه اقتصادی در جهان است. به این ترتیب، شهرهای بزرگ نیاز به رسیدگی به این مشکلات در اسرع وقت را دارند.

شهردار مکزیک در این مراسم گفت: این یک مسئله پنهانی نیست، مکزیک با دو مشکل بزرگ، آلودگی هوا و ترافیک دست و پنجه نرم می کند و تنها راه برطرف کردن این مشکل استفاده از روشهای حمل و نقل نوین با استفاده از انرژی های پاک و تجدید پذیر مانند اتوبوسها، تاکسی های برقی و مونورویل برقی کمپانی بی وای دی است.


scroll up