اعطای اولین مدال طلای ثبت اختراع در چین به کمپانی BYD با اختراع خودروها یی با مصرف انرژی جدید

اعطای اولین مدال طلای ثبت اختراع در چین به کمپانی BYD با اختراع خودروها یی با مصرف انرژی جدید
اعطای اولین مدال طلای ثبت اختراع در چین به کمپانی BYD با اختراع خودروها یی با مصرف انرژی جدید

 17 امین مراسم اعطای مدال طلایی ثبت اختراع برتر توسط دولت خلق چین برگزار و تنها کمپانی BYD در چین توانست بدلیل اختراع خودروهایی با مصارف جدید انرژی بالاخص خودروهای هیبریدی، مفتخر به دریافت مدال طلایی ثبت اختراع برتر گردد که مهم ترین شاخص های آن اختراع و ساخت خودروی چین " QIN" و سایر خودروهای هیبریدی بوده است.

علاوه بر این مدال طلایی، کمپانی BYD مفتخر به دریافت 2 جایزه دیگر نیز در ارتباط با طراحی ماژول باطری خودروهای هیبریدی و جایگاه ذخیره سازی انرژی در باطری و ارتباط پیچیده میان آن دو و نیز طراحی ظاهر بی نظیر خودروی هیبریدی چین " QIN" گردید.

سیستم هیبریدی کمپانی BYD در 3 مدل چین " QIN"، اف 3 دی ام " F3 DM" و تانگ " Tang"   استفاده گردیده است که عملکرد این سیستم  آن را قادر می سازد حالت رانندگی الکتریکی خالص برای مسافت های کوتاه و حالت ترکیبی برای مسافت های طولانی را برای برآوردن و تامین هرگونه نیاز رانندگی در برگیرد.

خودروی هیبریدی چین " QIN" با شتاب صفر تا 100 معادل 5.9 ثانیه و در حالت مصرف سوخت فسیلی 2 لیتر در هر 100 کیلومتر و معادل آن با مصرف الکتریکی 70 کیلومتر توانست رشد بسیار چشم گیری در فروش خودروهای هیبریدی در بازه زمانی معرفی آن در دسامبر 2013 تا پایان نوامبر 2015 با فروش 43،000 را در جهان داشته باشد.

BYD تنها کمپانی در جهان می باشد که قادراست کلیه تکنولوژی ها از طراحی تا تولید مواردی چون خودروی تمام الکتریکی، باطری، موتور و تکنولوژی منحصر به فرد آن، کنترل مدارهای الکتریکی و سیستمی و امکانات شارژ باطری ها را اختصاصا و تواما در کشور چین انجام دهد و با ادغام نوآوری و تکنولوژی باعث بوجود آمدن زنجیره ای نوین در تولید خودروهایی با سوخت جدید و عاری از هرگونه آلایندگی را بر اساس طیف وسیعی از برنامه های کاربردی، در جهان بنیان نهد.

کمپانی BYD در مجموع نسبت به  15365 اختراع در این زمینه و زمینه های گوناگون اقدام کرده است  که از میان آن 10323 اختراع را بصورت رسمی به جهانیان معرفی نموده است.

جایزه ثبت اختراعات چین بزرگترین و معتبرترین جایزه برای ثبت یک اختراع در این کشور می باشد که توسط سازمان جهانی (WIPO) به رسمیت شناخته می شود.

به نقل از آقای "Luo Hongbin" معاون ارشد مدیر عامل کمپانی BYD در این مراسم " ما مفتخریم که کمپانی BYD با اختراع و تکامل خودروهای هیبریدی موفق به دریافت مدال طلایی ثبت اختراع در چین گردیده است و این بسیار حایز اهمیت و فوق العاده می باشد.این بسیار حایز اهمیت است که این اولین مدال طلایی اخذ شده در زمینه اختراع و تولید خودروهای هیبریدی و بر پایه مصرف انرژی های جدید در چین می باشد و این نشانه توجه بسیار زیاد به این گونه خودروها از طرف شرکت (WIPO) و کشور چین است."

scroll up