کمپانی BYD در حال حاضر بزرگترین تولید کننده خودروهای هیبریدی در جهان است

کمپانی BYD در حال حاضر بزرگترین تولید کننده خودروهای هیبریدی در جهان است
کمپانی BYD در حال حاضر بزرگترین تولید کننده خودروهای هیبریدی در جهان است

در جدیدترین رتبه بندی جهانی خودروهای هیبریدی و الکتریکی، کمپانی BYD با کسب امتیاز43069 دارای بالاترین رتبه در فروش عمده خودروهای هیبریدی در سال 2015 می باشد.کمپانی BYD با رشد 222% نسبت به سال گذشته توانست بر تولیدکنندگان آمریکایی، اروپایی و ژاپنی غلبه نماید و با افزایش امتیاز 6099 در این رتبه بندی (درفروش ماه اکتبر)، توانست مجددا در صدر جدول در 6 ماه گذشته قرار گیرد.

طبق این رتبه بندی جهانی مشخص شد عملکرد درخشان و هوشمندانه کمپانی BYD جایگاه این شرکت را از هفتم این رده بندی در اواخر سال 2014 به جایگاه نخست این رده بندی در سال 2015 افزایش داده که نتیجه استراتژی دقیق و مطالعه و برنامه ریزی بسیار جامع همراه با بررسی مداوم و خردمندانه بازار و رقبا توسط این کمپانی بوده است.

پس از رونمایی موفق اولین خودروی هیبریدی این کمپانی به نام چین "QIN" ، این شرکت در فهرست جداول خودروهای هیبریدی و الکتریکی مطرح جهانی قرار گرفت و از اواخر سال 2013 ماه به ماه شاهد رشد روزافزون پیشرفت این تکنولوژی و نیز نرخ بالای فروش محصولات این کمپانی بوده ایم.

در ژانویه 2015 کمپانی BYD از خودروی شاسی بلند هیبریدی دیگری به نام تانگ "TANG" رونمایی کرد و بدین وسیله توانست به موقعیت و جایگاه رفیعی در این رده بندی دست یافته و حتا بالاتر از تمامی تولیدکنندگان آمریکایی، اروپایی و ژاپنی قرار گیرد.

برنامه بعدی کمپانی BYD در رنکینگ و ارتقای جایگاه خودروهای هیبریدی در رتبه بندی های جهانی، معرفی خودروهای هیبریدی شاسی بلند سانگ " Song" و یوان " Yuan" می باشد که در نوع خود بی نظیر می باشند.

ارزش، جایگاه و پیشرفت دربازارهای جهانی بخصوص خودروهای هیبریدی و الکتریکی ، در حال حاضر بسیار وابسته به صنعت خودروسازی کشور چین می باشد که جزء بارزترین های این صنعت، کمپانی BYD است.

چشم اندازها و تدوین استراتژی هایی در زمینه جهانی بدون آلایندگی تنها بر مبنای خودروهای هیبریدی و الکتریکی فعلی نمی باشد و به رغم عملکرد و خروجی بالای این دسته خودروها، این چشم اندازها، تجسمی از خودروهای نسل آینده که در چین تولید می شوند بنام "خودروهایی با مصرف انرژی جدید و سبز" را در صدر اهداف و تحلیل های خود منظور نموده اند.

scroll up